AlmaMaterMikulas2015_SZTE-FOK_kezdo

SZTE Alma Mater Mikulás

2015. december 2-án a Mikulás immár 10. alkalommal látogat el a József Attila Tanulmányi és Információs Központba, ahol az SZTE Alma Mater Mikulás Ünnepségen az SZTE-s öregdiákok, oktatók és dolgozók gyermekei személyesen is találkozhatnak vele.

Regisztrálás és a rajzok beküldési határideje a Mikulás Rajzversenyre:

2015. november 30.

A 16:30-as gyülekező után 17:00-kor a Rutkai Bori Banda izgalmas műsora, a Mikulás Rajzverseny eredményhirdetése, kézműves foglalkozások, az SZTE Klebelsberg Könyvtár könyvsarka, a LEGO Szeged programjai, a Tudáskapu varázslatos tudományai és egy születésnapi meglepetés is várja a gyermekeket. Maga a Mikulás is ellátogat az ünnepségre, hogy megajándékozza az apróságokat.

mikulas_plakat2015-2

A részvétel az Alma Mater tagoknak és csemetéiknek ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni november 30. 12.00-ig lehet!

Idei rajzpályázat témája a Mikulás Otthona. A pályaművek tetszőleges technikával, tetszőleges méretben készülhetnek, három kategóriában:

„Aprónép” 0-3 éves

„Manó” 3-6 éves

„Törpe”6-10 éves

Beküldési határidő: 2015. november 30.

cím: 6722, Szeged Honvéd tér 6.

Mikiplaki_2015_tam_

A rajzpályázatról itt olvashat!