ADEE 2015 Szeged Meeting

Nagyszabású nemzetközi konferenciának ad otthont a Fogorvostudományi Kar 2015 augusztusában

Az Association for Dental Education in Europe (ADEE) egy független, az európai felsőfokú fogorvosképzés szakembereit tömörítő nagy múltú szervezet, melynek küldetése az európai fogorvosképzés minőségének fejlesztése, nagy hangsúlyt fektetve az egyetemi oktatók folytonos szakmai fejlődésének biztosítására, valamint a képzés minőségfejlesztését célzó kutatások támogatására.

Az ADEE tagjai között tudhat felsőfokú fogorvosképző intézményeket, szakmai szervezeteket, és számos egyéb nemzetközi egyesületet. A tagok minden évben nagyszabású konferencia keretében gyűlnek össze, egyeztetve a legfontosabb szakmai stratégiákat. A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara hosszú évek óta aktív tagja a szervezetnek, melynek eredményeként az a megtiszteltetés érte, hogy ebben az évben augusztus 26-29. között otthont adhat az éves ADEE-konferenciának.

ADEE 2015 Szeged Meeting

ADEE_2015_LOC_KDZs_5439