educatio2015_SZTE-FOK_kezdo

15. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás

Az SZTE is bemutatja 12 karának és Tanárképző Központjának a kínálatát a 2015. január 22-24. közötti Educatio Nemzetközi Szakkiállításon.

Magyarország legnagyobb oktatási börzéje, az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás sok ezer látogatót vonz.

Jellegzetessége az oktatási szakvásárnak, hogy ott a tankönyvkiadók, taneszközgyártók és -forgalmazók, a külföldi egyetemek, nyelviskolák, szakképző intézmények és oktatással foglalkozó kutatóintézetek is bemutatják kínálatukat.

SZTE_Karok_Educatio2015_FOK

A 15. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon a Szegedi Tudományegyetem is megjelenik. Idén az F22-es standon tájékoztatják a felvételizésre készülő diákokat, a szüleiket és tanáraikat a 12 kar és az SZTE Tanárképző Központ szakkínálatáról.

Itt tartanak fogadóórát a Tisza-parti universitas rektorhelyettesei . 2015. január 22-én, csütörtökön 10 órától Karsai Krisztina oktatási rektorhelyettestől míg január 23-án, pénteken 10 órától Martinek Tamás nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettestől közvetlenül kérdezhetnek az érdeklődők.

Kiadványokkal és attrakcióval készül minden SZTE-kar. Az érdeklődőknek – többek között – lézeres kísérleteket mutatnak be. Ez is kifejezi: érdemes az SZTE-n tanulni, hiszen több szak diplomásainak is jól fizető munkahelyet kínál majd – többek között – a Szegeden épülő ELI.

educatio2015_SZTE_terkep

Standunkon mindenkit sok szeretettel vár az SZTE csapata!

Időpont: 2014. január 22-24. (csütörtök-péntek-szombat)

Nyitva tartás: 10-17 óra

Helyszín: SYMA Rendezvény és Kongresszusi Központ (1146 Budapest, Dózsa György út 1.)

Megközelítés:

• 2-es metró: Puskás Ferenc Station állomás
  • 1-es villamos: Stadionok megálló
  • 75-ös, 77-es és 80-80A-s trolibuszok
  • 95-ös, 130-as, 195-ös buszok

A belépés minden vendég számára ingyenes!

További információ a 15. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás honlapján.