Prof_Dr_Rakonczay_Zoltan_TDK_dij_20151212_SZTE-FOK_kezdo

Kitüntették Prof. Dr. Rakonczay Zoltán professor emeritust

Eddigi kimagasló színvonalú munkája elismeréséül Kiváló TDK Szervezői Díj kitüntetésben részesült Prof. Dr. Rakonczay Zoltán professor emeritus.

Professzor Úr éveken keresztül a FOK Tudományos Diákkör elnökeként szervezte és segítette az oktatók és hallgatók közös tudományos kutatási tevékenységét, és a mai napig aktívan résztvesz az itt folyó munkában.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Elnöksége (OTDT) a felsőoktatási intézményekben és karaikon folyó tudományos diákköri tevékenységet szervező munkatársak elismerésére 2013-ban alapította a Kiváló TDK Szervezői Díj elismerést. A kitüntetést évente az OTDT Elnöksége titkos szavazással ítéli oda az OTDT Vezetői Értekezlete és az OTDT Titkársága által javasolt személyeknek. Két év alatt legfeljebb 16 fő részesülhet ebben a díjban.

Az elismerést december 12-én, szombaton adták át Budapesten, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának kari tanácstermében.

A Kar minden dolgozója szívből gratulál kitüntetéséhez.